wtorek, 10 kwietnia 2012

Włosy rosną jak na drożdżach- reaktywacja :)

Cześć :)

Dzisiaj przychodzę do Was z postem dotyczącym akcji, którą reaktywowała Anwen na swoim blogu. Akcja ta dotyczy picia drożdży i trwa od 10.04 do 09.05. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałyście to gorąco zapraszam do udziału, dziś upływa termin zgłaszania się chętnych :)

po kliknięciu w baner poznasz wszystkie szczegóły


Z mojej strony będzie to już trzecie podejście, w dwóch poprzednich efekty były widoczne, ale nie zawsze piłam je regularnie, więc teraz ze wsparciem innych włosomaniaczek liczę na to, że uda mi się wytrwać w systematyczności :) Najwięcej korzyści zauważyłam u siebie w pierwszym podejściu, po miesiącu picia:
  • włosy: urosły ok 2 cm (zwykle rosną 1 cm/miesiąc), stały sie ładniejsze w ogólnym wyglądzie nie mówiąc już o ogromnej ilości baby hair, szczególnie w linii nad czołem 
  • paznokcie: tu w sumie nie widziałam wielkich postępów, bo akurat rosną zawsze bardzo szybko i są twarde jak skała, ale zauważyłam, że wygląd płytki się poprawił: wybielała i stała sie trochę gładsza (nie wiem czy to może być zasługa drożdży, ale innych paznokciowych specyfików nie stosuje) 
  • cera: tu było wielkie wow :) Mam małe przebarwienia, czasem zdarzy się jakiś nieproszony gość w postaci okropnego pryszcza (oby tylko jednego), szczególnie lubią mnie odwiedzać przed okresem, w ilości 1-3 i to takiej wielkości, żeby wszyscy dokładnie widzieli :P Po ok 2 tyg picia drożdży zauważyłam, że koloryt skóry stał sie bardziej jednolity, przebarwienia nie były już tak bardzo widoczne. Juz nie wspominając o tym, że w następnym miesiącu w czasie "przedokresowym" nie pojawił się ani jeden pryszcz! :) 

 Bardzo Was zachęcam do podjęcia tego wyzwania. Nie u każdego efekty są spektakularne, ale warto próbować.I nie zniechęcajcie się smakiem czy zapachem- do tego można się przyzwyczaić :) Ja do pierwszych 3-4 kubków musiałam się zmuszać a potem mi zaczęło smakować do tego stopnia, że przy odstawieniu ich na jakiś czas tęsknię za nimi :)

Pasemko kontrolne- 10.04: 31 cm (grzywka)

Pozdrawiam i idę przygotowywać mój ulubiony napój :) :*

1 komentarz:

  1. Zrób zdjęcie włosków któregoś dnia :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny mojego bloga :)
Będzie mi jeszcze milej, jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)
Pozdrawiam :*