czwartek, 8 sierpnia 2013

Do poczytania przy leżakowaniu :)


Cześć :) 


Pogoda na zewnątrz taka, że człowiek cały dzień mógłby leżeć plackiem- najlepiej gdzieś w cieniu drzew ;) A że najlepszym przyjacielem przy spędzaniu leniwego popołudnia jest książka, przygarnęłam ostatnio kilka, które w najbliższych dniach będą umilać mi wolny czas :) 


Lisa Gardner "Pożegnaj się"- przeczytałam już kilka jej książek, jedne lepsze inne gorsze, ale ogólnie dobrze się czyta powieści tej autorki. 

Tess Gerritsen "Nosiciel"- Gerritsen wysuwa się na czoło moich ulubionych autorów :) Jej książki pochłaniam na jeden raz :) 


Beverly Barton "Morderczy dotyk"- miałam kiedyś chyba jedną z książek Barton, ale nie potrafię sobie przypomnieć. Czyli, że było to dawno albo powieść nie była warta mojej uwagi :) 

Lisa Jackson "Dolina strachu"- nie znam za bardzo jej twórczości więc będzie okazja do poznania czegoś nowego :) 


Znacie którąś z powyższych książek? A może polecicie te, które Wam się podobają? :) 

:* 

2 komentarze:

  1. Tylko "nosiciel" mi się rzucił w oczy, bo kiedyś czytałam książkę o tym samym tytule, ale innego autora, Robina Cook'a. Polecam serdecznie, bardzo fajny thriller :)Widzę, że mamy podobne gusta czytelnicze, też lubię thrillery, kryminały, ale też (trochę) horrory.

    pozdrawiam, Paulina

    OdpowiedzUsuń
  2. Książki o takiej tematyce akurat mi nie leżą. Jak dla mnie są zbyt ciężkie. Chociaż może kiedyś przekonam się do tego typu książek.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny mojego bloga :)
Będzie mi jeszcze milej, jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)
Pozdrawiam :*